Zależy nam na Państwa zadowoleniu !                                                                    

Importujemy kamień z całego świata.
...
Może nie budujemy mostów w chmurach.
ani nie szukamy złota na końcu tęczy.
Za to tworzymy z pasją
Żyjemy w harmonii z naturą
Piszemy historię

Witamy

Kamienie naturalne to nasza pasja i sposób na życie. Jesteśmy w stanie zrobić w nich prawie wszystko.

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu blatów kuchennych i łazienkowych, schodów, parapetów, kominków, nagrobków. Kamienny blat kuchenny to trwały i bardzo istotny element wykończenia każdej kuchni. Blaty wykonane z naturalnego kamienia odporne są na działanie wysokich temperatur, zarysowań, oferujemy blaty granitowe i marmurowe. W naszym zakładzie można zamówić schody kamienne, wśród klientów dużą popularnością cieszą się schody granitowe i marmurowe. Specjalizujemy się w produkcji schodów wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki doświadczeniu nabytym przez te lata naszą ofertę chcemy powiększyć o produkcję i montaż schodów kamiennych samonośnych. Naszym klientom dostarczamy modne wyroby z kamienia w tym parapety, kominki oraz inne projekty związane z obróbką kamienia. Wybierając nasze usługi zapewnimy, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić wysoki standard wykończenia Państwa pomieszczeń. W swojej ofercie posiadamy również szeroką gamę nagrobków pojedynczych i podwójnych, które są specjalnością naszej firmy odkąd rozpoczęliśmy naszą działalność. Realizujemy indywidualne projekty, przyjmujemy zamówienia klientów według indywidualnych potrzeb.

Nasze wyroby

Wykończenie wnętrz biur, domów czy restauracji, jak również niekonwencjonalne projekty to nasza pasja.

Wybrane realizacje:

Kominki
Kominki
Kuchnie
Kuchnie

Zachęcamy do oglądnięcia pozostałej galerii zdjęć.

Pracujemy w:

granit

Ponadto prezentujemy nasze zrealizowane projekty, aby przyblizyć Państwu owoc naszej pracy. Mamy nadzieje, że wybrane galerie zdjęć zachęcą Państwa do skorzystania z naszych profesjonalnych usług budowlano-kamieniarskich.

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny. Numery telefonów znajdą Państwo na stronie Kontakt.
STRONA GŁÓWNA FIRMA GALERIA PARTNERZY KONTAKT    ©Copyright Jacwing Granit - Kamieniarstwo Suwałki    Design by Studio FBI