Błyszczące i wodoodporne granitowe nawierzchnie basenowe

Należy wziąć pod uwagę kilka szczególnych czynników, takich jak antypoślizgowość, trwałość i bezpieczeństwo. Zgodnie z tymi wymogami kamień naturalny jest idealnym materiałem na podłogi basenowe.

Płyty kamienne nadają się do układania nawierzchni basenów. Trwałe, uniwersalne, niedrogie i wytrzymałe, są bardzo naturalne w swojej gotowej teksturze. Są również odporne na słoną wodę, nie są śliskie a chlor nie zmienia ich koloru. Płytki z kamienia naturalnego są dostępne w szerokiej gamie kształtów, kolorów i rozmiarów.

Granit to rodzaj twardej, zwartej skały magmowej utworzonej z kwarcu, skalenia i miki. Cętkowany, lśniący wygląd oraz wytrzymałość i trwałość sprawiają, że jest to idealny materiał do budowy i dekoracji. Granit może być stosowany w nawierzchniach basenów, ponieważ nadaje im elegancki wygląd dzięki naturalnemu połyskowi i wodoodporności. Podpalane lub postarzane wykończenia są idealne do basenów, ponieważ są antypoślizgowe.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę

Jest wiele powodów, dzięki którym nasi drodzy klienci wybierają nas w dostarczaniu wybranych produktów. Będąc czołowym dostawcą kamieni naturalnych, doświadczenie zdobywamy od 1996 roku zajmując się różnorodnymi projektami.
Jednym z głównych powodów naszego sukcesu jest to, że przywiązujemy najwyższą wagę do aspektu jakości. Dla nas to nie tylko słowo, ale wręcz powód naszego istnienia na dynamicznym rynku.

Proces koordynacji

Wybór odpowiedniego granitu to ważna decyzja i wyzwanie dla klientów. Wybór granitu staje się coraz trudniejszy, biorąc pod uwagę obecną dostępność wielu kolorów granitu na rynku. Aby dokonać najlepszego zakupu granitu, przed podjęciem ostatecznej decyzji, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii.
.

W czym możemy pomóc?

Możesz nas odwiedzić lub wysłać e-mailem wstępny rysunek projektu. Wolimy jednak, abyś przyszedł osobiście z rysunkami, ponieważ wtedy będziesz mógł faktycznie zobaczyć i wybrać płytę, którą chcesz kupić. Pozwoli to również na podjęcie świadomej decyzji. Zaproponujemy Ci wtedy wycenę.

W przypadku, gdy nie jesteś w stanie dokonać pomiaru, nawet w celach szacunkowych, z powodu skomplikowanego projektu lub trudnych kształtów, z przyjemnością odwiedzimy Cię i przedstawimy niezobowiązującą wycenę.

Kroki koordynacyjne

  1. Odwiedź nas aby zobaczyć różne odmiany granitu, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom.
  2. Zbierz próbki różnych rodzajów granitu z salonu i przetestuj je w miejscu, w którym go zamontujesz.
  3. Określ, która próbka najlepiej pasuje do Twojego stylu i potrzeb.
  4. Sfinalizuj wybór granitu i podaj wymiary granitu do zakupu.
  5. Uzyskaj wycenę od firmy JAĆWING GRANIT.
  6. Podpisz umowę.

Oszacowanie kosztów

Koszt konkretnie wybranego rodzaju granitu może się różnić w zależności od wielu czynników, w tym koloru, tekstury i rozmiaru. Ponieważ granit jest kamieniem naturalnym, każda płyta jest inna. Chociaż mogą wyglądać podobnie, żadne dwie płyty granitu nigdy nie będą dokładnie takie same. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę na podstawie wymiarów i wybranego granitu.

Przybliżony czas dostawy

W naszym magazynie posiadamy wiele produktów z granitu, które są dostępne dla naszych klientów od ręki. Czas realizacji poszczególnych projektów ustalamy z klientami na podstawie uzgodnionej specyfikacji, dostępności materiałów oraz odległości do miejsca realizacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.